Multidisciplinaire oefening bij Sophiapolder

Multidisciplinaire oefening bij Sophiapolder

6 september 2023
Dordrecht

Op woensdagavond houden wij als reddingstation onze oefenavond.

Afgelopen woensdag stond er een grote multidisciplinaire oefening op de planning. Diverse ketenpartners zoals politie, brandweer en de ambulancedienst draaiden mee. Voor het scenario werden onze vrijwilligers gealarmeerd voor een "persoon te water" nabij de Sophiapolder. Eenmaal onderweg werd duidelijk dat er grote paniek was op het eiland. Bij aankomst waren er meerdere personen te water, een brand op het eiland, een reanimatie en een hond die zoek was. Aan onze vrijwilligers de taak om de personen in het water te redden en zoekslagen op het water te maken voor de vermiste hond. Na een snelle redding door onze bemanning zijn de "slachtoffers" overgedragen aan de ambulancedienst, kort daarna heeft de bemanning de vermiste hond ook nog aangetroffen. Wij kijken terug op een mooie oefening en bedanken onze ketenpartners voor de prettige samenwerking🫱🏼‍🫲🏼 #knrm200jaar

Mis de boot niet!
Schrijf je nu in voor de KNRM nieuwsbrief

Maandelijks houden we je op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en bijzondere acties van de KNRM en onze reddingstations. Je kunt je op ieder moment weer afmelden. 

© 2022 Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij