Terug naar hoofdinhoud

Met jouw bedrijf de KNRM ondersteunen

Samen redden we levens

Als bedrijf kun je een mooie en zinvolle bijdrage leveren aan de KNRM. Samen kunnen we ervoor zorgen dat onze vrijwilligers levens blijven redden. De samenwerking werkt bovendien positief voor je medewerkers: het versterkt teamwork, solidariteit en trots. Stuk voor stuk kernwaarden uit het hart van de KNRM die onze vrijwilligers als vanzelf overbrengen.

Wil je de maatschappelijke betrokkenheid van je organisatie vergroten en medewerkers blijven(d) inspireren? We denken graag mee over wat wij voor jouw bedrijf kunnen betekenen.

Zo kunnen wij samenwerken

En steun jouw favoriete reddingstation

Samen iets neerzetten om trots op te zijn

Wij geven jou graag persoonlijk advies

Elsbeth Takkenberg

Tijdelijk Takkenberg | ZZP

 ”De KNRM laat je als gever echt beleven hoe een donatie wordt besteed. Of dat nou is via een podcast, een video via de app, een persoonlijk gesprek met Jeroen of Edward of een vrijwilliger. Geven aan zo iets urgents als de KNRM is tegelijkertijd dus een plezierige beleving.”

Lieske Sterk

Vaarkennis | MKB

“Met Vaarkennis willen we ertoe bijdragen dat zoveel mogelijk mensen veilig en ontspannen kunnen varen. Maar als het eens misgaat, ben je dankbaar dat de vrijwilligers van de KNRM er zijn. Voor iedereen! Daarom steunen wij de KNRM.”

Ruben Dijkstra

Ørsted Benelux | Corporate

"Veiligheid staat voor onze mensen voorop en de KNRM maakt door de tomeloze inzet van vrijwilligers juist in noodsituaties het verschil.  In nood kunnen we altijd rekenen op hun professionaliteit en vastberadenheid. Daarom dragen wij de KNRM al jaren een warm hart toe."

Word jij de trotse werkgever van een KNRM-redder?

KNRM vrijwilligers staan dag en nacht klaar om uit te rukken. Soms gebeurt dat buiten werktijd, soms juist midden op de dag. Daarom is het van grote waarde dat jij als werkgever de ruimte biedt die nodig is om hun inzet mogelijk te maken.

Hun opleidingen, zoals EHBO en leiderschap, zijn ook waardevol in het dagelijks werk. Daarnaast zijn vrijwilligers goed verzekerd.

Mooie samenwerkingen

KNRM | Ørsted

KNRM ondersteunen | Samen impact maken

Met vragen of wensen kan je bij ons terecht

Heb je vragen over zakelijke ondersteuning van de KNRM of wil je graag persoonlijk met ons in gesprek? Jeroen Wooning en Edward Zwitser denken graag met je mee en vertellen je meer over de mogelijkheden.

Jeroen Wooning

Relatiebeheerder / Fondsenwerver KNRM

Edward Zwitser

Relatiebeheerder / Fondsenwerver KNRM

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!