Skip to main content

Drie jongens van krib gered

Datum: dinsdag 03 maart 2026 | Sectie: Dordrecht

Op dinsdag 3 maart 2026 om 15:49 uur werd de bemanning van de KBW1910 opgeroepen voor drie jongens die op een krib stonden. Door het opkomende tij waren zij ingesloten geraakt en konden zij niet meer zelfstandig terug naar de wal.
De RPA 1 van Port of Rotterdam was al ter plaatse, maar kon vanwege de diepgang van hun schip niet dicht genoeg bij de krib komen om assistentie te verlenen.

We hebben de jongens vervolgens van de krib gehaald en hen veilig en droog aan wal afgezet. Daarna zijn wij retour gegaan naar het station.

Deel dit bericht

Dordrecht

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!