Skip to main content

Gezamelijke oefening voor Station Nes en Ballum

Datum: maandag 04 juli 2016 | Sectie: Ameland-Nes

Een uitgebreide oefening met Station Ballum, Station Nes en KNRM Lifeguards in samenwerking met Catclub Ameland, Amelandadventure en KiteAmeland

Op het strand van Suudwest Hollum Ameland was het een drukte van belang. De beide reddingsstations Nes en Ballum waren er met de reddingboten Maria Hofker en de Anna Margaratha. De Maria Hofker werd te water gelaten vanaf het strand met de Unimog-truck. De Lifeguards die positie hebben op de badstranden van de vier dorpen waren aanwezig met twee waterscooters.

Met twee catamarans van de Catclub Ameland, rafts van Amelandadventure en een kiter van KiteAmeland was er voldoende om informatie over te krijgen én om mee te trainen.

Deel dit bericht

Ameland-Nes

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!