2000ste patient overgezet naar vaste land

29 december 2016

Al vanaf 1988 worden patiënten voor spoed gevallen overgezet van Ameland naar het vaste land en op 28 december ging de 2000ste patiënt de reddingboot op.

Tegen 17.30 uur kwam het alarm binnen. Omdat het te mistig was voor de helikopter om te kunnen vliegen werd reddingboot Anna Margaretha met haar bemanning ingezet voor de overtocht naar het vaste land waar de ambulance klaar stond.

Dankzij donateurs

Wist u dat de KNRM volledig afhankelijk is van donaties?

Sinds 1824 wordt het werk van KNRM mogelijk gemaakt door trouwe en betrokken donateurs, die met donaties, giften, testamenten of legaten de KNRM steunen.

Meer informatie Word donateur

Eenmaal terug op het eiland stond de 2001-ste patiënt al klaar voor de overtocht. In het afgelopen jaar zette de KNRM Ameland 129 patiënten over.

Mis de boot niet!
Schrijf je nu in voor de KNRM nieuwsbrief

Maandelijks houden we je op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en bijzondere acties van de KNRM en onze reddingstations. Je kunt je op ieder moment weer afmelden. 

© 2022 Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij