Persoon vermist strand Bergen aan Zee
Begin van de avond krijgt de bemanning van KNRM Egmond aan Zee en Reddingsbrigade Egmond alarm voor een vermist persoon op het strand van Bergen aan Zee, Reddingsbrigade Bergen is dan al geruimte tijd opzoek.
Vanuit Egmond vertrekken de reddingboot Adriaan Hendrik, het kusthulpverleningsvoertuig en een waterscooter naar de opgegeven positie.
Als de eenheden ter plaatse zijn in het zoekgebied komt de melding dat de vermiste persoon veilig is aangetroffen op het strand, hierop keren alle eenheden retour reddingstation.
Inzet: 2022/14.
Deel dit bericht
Egmond aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.