Twee maal alarm op één dag
Vrijwilligers van KNRM reddingstation Hansweert zijn vrijdag 16 juli twee maal in actie gekomen ten behoeve van vaartuigen in problemen.
’s Middags om 13:03 uur ontving de meldkamer een melding van een passant die meldde dat nabij boei 55 in de Schaar van Ossenisse een platbodem water zou maken en aan de grond zou zijn gelopen. Ter plaatse bleek dat de opvarenden van niets wisten. Zij waren bewust gestrand en hielden een fotoshoot. Met opkomend water zijn ze zelfstandig retour Paal gegaan.
’s Avonds rond 21:15 uur kwam de melding via het KNRM Helpt Assistentie Centrum. Een motorjacht kampte met voortstuwingsproblemen nabij de Kattendijksedijk. Twee opstappers zijn overgezet waarna een sleepverbinding is belegd en het jacht naar Wemeldinge is gesleept.
Deel dit bericht
Hansweert
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.