Zwemmer in problemen voor Egmondse kust
De eigenaar van Lunchroom de Windwijzer op de Boulevard ziet het fout gaan, hij bedenkt zich geen moment en slaat alarm. Nadat de hulpdiensten zijn gealarmeerd spoed hij zich naar het strand om de zwemmer te helpen.
Zaterdagmiddag even na half vijf krijgen KNRM reddingstation Egmond en de Egmondse Reddingsbrigade alarm voor een zwemmer in problemen aan de noordzijde van Egmond.
Met de grootste spoed wordt de reddingboot Adriaan Hendrik gelanceerd. Over het strand zijn het kusthulpverleningsvoertuig (KHV) van de KNRM en de terreinauto van de Egmondse Reddingsbrigade (ERB) aanrijdend.
Als de terreinauto van de ERB ter plaatse komt is de zwemmer gelukkig al uit het water. Gezien de situatie gaat het redelijk met de zwemmer.
De zwemmer wordt door eveneens gealarmeerd ambulance personeel nagezien en wordt ter observatie meegenomen naar het Noord West Ziekenhuis in Alkmaar.
Een klein uur na het alarm is de Adriaan Hendrik weer uitrukgereed.
Deel dit bericht
Egmond aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.