Skip to main content

Vermiste zwemmer staat veilig aan de kant

Datum: zondag 09 mei 2021 | Sectie: Egmond aan Zee

Zondagavond krijgt de bemanning van KNRM station Egmond en de Egmondse Reddingsbrigade (ERB) alarm voor een vermiste zwemmer voor de Egmondse kust.

Vanuit het boothuis vertrekken : de reddingboot Adriaan Hendrik en de beide terreinvoertuigen. De reddingboot wordt gelanceerd en start met het maken van zoekslagen langs het strand terwijl de beide terreinvoertuigen het strand en duin afzoeken.

Het slechte weer : hevige regenbuien gepaard met onweer en een nieuwe maan geven de redders weinig zicht.

Vanuit het boothuis zijn een aantal mensen in samenwerking met de Politie opzoek naar verdere aanknopingspunten voor de zoektocht.

Na enig speurwerk blijkt dat de bewuste zwemmer veilig aan de wal staat, hierop wordt de zoekactie beëindigd en keren alle eenheden terug naar het boothuis

Rond middernacht staan alle eenheden weer in het boothuis.

Inzet : 2021/12

Deel dit bericht

Egmond aan Zee

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!