Skip to main content

Surfer in problemen bereikt zelf het strand

Datum: zondag 09 mei 2021 | Sectie: Egmond aan Zee

Zondagmiddag krijgt de bemanning van KNRM station Egmond en de Egmondse Reddingsbrigade (ERB) alarm voor een surfer in problemen voor de Egmondse kust.

Vanuit het boothuis vertrekken : de reddingboot Adriaan Hendrik de waterscooter EGM127 (ERB) en de beide terreinvoertuigen. In verband met het mooie weer is het gezellig druk op het strand.

De EGM127 is als eerste ter plaatse, de surfer kan op dat moment al staan en geeft aan geen verdere assistentie nodig te hebben. Hierop keren de beide vaartuigen terug naar het strand.

Een klein uur na het alarm staan alle eenheden weer in het boothuis.

Inzet : 2021/11

Egmond aan Zee

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Download de KNRM Helpt app

MET DE KNRM HELPT APP BEREIKT U ONS ALTIJD EN OVERAL

Met één druk op de knop alarmeert u het dichtstbijzijnde reddingstation. Altijd veilig het water op? Download de KNRM Helpt App.

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!