Skip to main content

Sportweekend Egmond aan Zee

Datum: zaterdag 09 januari 2016 | Sectie: Egmond aan Zee

Afgelopen weekend zijn de vrijwilligers van station Egmond druk in de weer geweest met assistentie aan de vele sporters welke deelnamen aan HET sportweekend van Egmond aan Zee.

Voor zaterdag stond de mountainbike race “Egmond – Pier – Egmond” op het programma, een slopende mountainbike race van Egmond naar de noord pier van IJmuiden en weer terug.

Zondag was het de beurt aan zo’n 17.000 hardlopers van de Egmond Halve Marathon. Niemand wil dé winterklassieker aan het begin van het jaar missen. Voor velen is het ook een reünie, want wie eenmaal de sfeer bij dit bijzondere evenement geproefd heeft komt jaarlijks terug.

Op beide dagen is het Kusthulpverleningsvoertuig (KHV) ingezet.

Deel dit bericht

Egmond aan Zee

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!