Onwelwording bij Egmond Binnen
- 14 augustus 2016
Begin van de middag krijgt de Egmondse Reddingsbrigade (ERB) alarm voor een onwelwording op het strand van Egmond Binnen, na onderzoek wordt het slachtoffer door een ambulance vervoerd naar het MCA in Alkmaar.
De terreinauto van de ERB gaat onder prio 1 langs het strand naar Egmond Binnen. Gezien de aard van het alarm en de lokatie wordt uit voorzorg het Kusthulpverleningsvoertuig (KHV) van KNRM station Egmond gealarmeerd.
Word donateur
Wist u dat de KNRM volledig afhankelijk is van donaties?
Sinds 1824 wordt het werk van KNRM mogelijk gemaakt door trouwe en betrokken donateurs, die met donaties, giften, testamenten of legaten de KNRM steunen.
Doneer nu
Het slachtoffer blijkt bij aankomst redelijk aanspreekbaar en wordt vervoerd naar de hoofdstrandafgang van Egmond aan Zee, naar de gereed staande ambulance.
Hierop keert het terreinvoertuig van de ERB terug naar het strand.
Het KHV gaat met de partner van het slachtoffer terug naar Emond Binnen om de spullen op te halen.