Zondagmiddag zijn de reddingboten van KNRM Andijk en KNRM Medemblik uitgevaren voor een zeiljacht met motorproblemen. Het zeiljacht is doorgezeild naar de haven van Andijk en aldaar door reddingboot 't Span afgemeerd in de eigen box.
De twee opvarenden van een 10 meter lang zeiljacht waren zeilend onderweg van Stavoren naar Andijk toen ze ter hoogte van het vogeleiland de Kreupel de motor bij wilden zetten. Deze kregen ze niet aan de praat waarna assistentie van de reddingboot werd ingeroepen.
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
Verander het bedrag met de plus- en minknop om te bekijken wat uw donatie voor de KNRM kan betekenen.
Muts
Muts
Geef een warm hoofd en warme oren cadeau aan een vrijwillige redder!
Schippers van reddingboten hebben jaren ervaring en opleiding. Hun schippersopleiding leert ze nog beter leidinggeven. Investeer in de schippers van de toekomst!
Er zijn meer dan 50 buitenboordmotoren in gebruik op de reddingvloot. Ieder jaar worden er acht vervangen. Wilt u een grote gift doen en daar meer advies over? Neem dan contact met ons op.
Bij aankomst van reddingboot 't Span uit Andijk en reddingboot Bernardine uit Medemblik zijn er opstappers overgezet. Een lege accu bleek de veroorzaker van het probleem. Er is besloten dat het zeiljacht zelf doorzeilde naar Andijk en aldaar door reddingboot 't Span afgemeerd werd in de eigen box. Zodoende kon reddingboot Bernardine weer terug naar het reddingsstation.
Mis de boot niet! Schrijf je nu in voor de KNRM nieuwsbrief
Maandelijks houden we je op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en bijzondere acties van de KNRM en onze reddingstations. Je kunt je op ieder moment weer afmelden.