In problemen tussen Andijk en Enkhuizen
Maandagmiddag zijn de reddingboten van KNRM Andijk en Medemblik uitgevaren voor een zeilboot met een lijn in de schroef. De zeilboot wordt door de reddingboot naar Enkhuizen gebracht.
Tegen 13.00 uur worden de reddingboten van KNRM Andijk en KNRM Medemblik gealarmeerd voor een zeilboot met een lijn in de schroef. De zeilboot bevindt zich ergens tussen Andijk en Enkhuizen. De precieze positie is onbekend en na enkele zoekslagen rond de sport D boei, wordt deze gevonden ten zuidwesten van de boei.
Ter plaatse worden twee opstappers overgezet. Wanneer blijkt dat de twee opvarenden en een hond het verder goed maken wordt al zeilend koers gezet richting Enkhuizen. Voor de haven wordt de zeilboot langszij de reddingboot vastgemaakt en afgemeerd in de haven. De gegevens worden opgenomen waarna de reddingboot weer terug naar het reddingsstation kan.
Tijdstip: 12:57 uur
Wind: Zuidwest 4 bft
Actie: 31-2019
Deel dit bericht
Andijk
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.