Skip to main content

Hulpvraag vanaf twee vaartuigen op het IJsselmeer voor Andijk

Datum: donderdag 17 september 2020 | Sectie: Andijk

Donderdagmiddag is reddingboot ’t Span twee keer uitgevaren voor hulpverlening aan de opvarenden van vaartuigen die op het IJsselmeer voor de kust van Andijk met problemen kampten.

De schippers van die pleziervaartuigen hebben ervaren dat het soms niet mee zit op het water. Problemen met de tuigage zorgde er voor dat een zeiljacht vastliep op een ondiepte voor Andijk. En motorproblemen zorgde voor een zelfde situatie voor een motorjacht dat terhoogte van de waterfabriek in Andijk lag.

Dankzij een goede voorbereiding en de juiste kennis van de beide schippers konden ze contact opnemen met de KNRM en de assistentie van een reddingboot vragen.

Beide vaartuigen zijn door reddingboot ’t Span naar de haven van Andijk gesleept.

Tijdstip: 12:30 uur
Wind: Noord 2 bft
Actie: 36 en 37 - 2020

Andijk

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Download de KNRM Helpt app

MET DE KNRM HELPT APP BEREIKT U ONS ALTIJD EN OVERAL

Met één druk op de knop alarmeert u het dichtstbijzijnde reddingstation. Altijd veilig het water op? Download de KNRM Helpt App.

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGSWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingsacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!