Skip to main content

Helikopteroefening KNRM Medemblik en Andijk

Datum: dinsdag 13 september 2016 | Sectie: Andijk

Dinsdagavond 13 september hebben reddingboten ’t Span en Bernardine van KNRM station Medemblik geoefend met de SAR helikopter.

Om goed voorbereid te zijn op een reddingsactie in samenwerking met een SAR helikopter wordt er jaarlijks geoefend met de SAR helikopter. Daarbij wordt geoefend met communicatie met de helikopter, met varen ten opzichte van de helikopter en met het evacueren van personen met de helikopter (hoisten).

Op ruime afstand voor de kust van Andijk werden bemanningsleden vanuit de varende reddingboten naar de helikopter gehesen. En ook weer terug naar de reddingboot. Al met al geen oefening voor bange mensen. Maar dat zijn de professionele vrijwilligers van de KNRM natuurlijk ook niet!

Deel dit bericht

Andijk

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!