Skip to main content

Vliegtuig neergestort in Noordzee

Datum: dinsdag 05 januari 2016 | Sectie: Nieuws

Ter hoogte van Petten is maandagmiddag een sportvliegtuig in de Noordzee gestort. Brokstukken van het vliegtuig zijn door een reddingboot aangetroffen.

Aan het einde van de avond zijn de KNRM eenheden van Wijk aan Zee, Egmond aan Zee, Petten, Callantsoog en Den Helder bedankt voor hun inzet. Ook andere schepen zoals de Hunter van Rederij Noordgat en het duikteam van de Koninklijke Marine zijn op zoek geweest naar de enige inzittende van het vliegtuig dat halverwege de middag van de radar verdween. De Zr.Ms. Zierikzee is tegen middernacht geariveerd om met sonar op zoek te gaan naar de wrakstukken van het vliegtuig.

Kijk voor actuele informatie op het Twitter account van de KNRM: https://twitter.com/KNRM

Deel dit bericht

Nieuws

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!