Skip to main content

Lifeguards wederom slachtoffer van vandalisme

Datum: vrijdag 23 augustus 2019 | Sectie: Nieuws

Wederom zijn de KNRM Lifeguards getroffen door vandalisme. Nadat afgelopen zaterdagnacht op Ameland de lifeguard auto zwaar beschadigd raakte, hebben vandalen afgelopen nacht voor de vierde keer deze zomer vernielingen aangebracht aan een lifeguard post op Vlieland.

Vernielingen aan het materieel van onze hulpverleners zijn niet goed te praten. De lifeguard post moet operationeel zijn voor het uitvoeren van goede strandbewaking én levensreddende handelingen in noodsituaties.

Er is inmiddels aangifte gedaan. Hopelijk willen de daders zich melden zodat we dit netjes kunnen afhandelen.

Heb je iets gezien of gehoord? Laat het dan weten in een PM of ga langs op de lifeguard post.

Deel dit bericht

Nieuws

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!