Skip to main content

Toch nog alarm met de kerstdagen voor KNRM De Koog

Datum: zaterdag 26 december 2015 | Sectie: De Cocksdorp - Texel

24 uur per dag, 7 dagen per week en 365 dagen per jaar inzetbaar...Dus óók als vlak voor het kerstdiner de pieper gaat. Dat overkwam de bemanning van KNRM reddingstation de Koog vanmiddag.

Terwijl iedereen kerst aan het vieren is, gaat om 16.44 uur de pieper voor het Kusthulpverleningsvoertuig (KHV) voor assistentie ambulance betreffende een ongeval in duingebied. Ondanks dat het kerst is, is er volop bemanning aanwezig bij het boothuis en na contact met de alarmcentrale blijkt het te gaan om een Duits stel dat vermoedelijk hartproblemen heeft, maar zich niet kan oriënteren waar ze zich precies bevinden. De politie en ambulance zijn reeds aan het zoeken en ook het KHV spoedt zich naar de vermoedelijke locatie.

Er is telefonisch contact tussen de hulpdiensten en de Duitse gasten en op het moment dat de ambulance nogmaals de sirene aanzet, blijkt dat ze dichtbij zijn. Hierop wordt de inzet voor de KNRM afgeblazen en gaan we retour richting boothuis. De bemanning keert weer huiswaarts en zo kan de kerstviering weer vervolgd worden.

Deel dit bericht

De Cocksdorp - Texel

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!