Vrijdagochtend 8 januari om ongeveer 10 uur, tijdens het gereedmaken van het boothuis voor de Nieuwjaarsreceptie van het station, werd er opgebeld met de mededeling dat er ter hoogte van het Jumpteam een zeehondje op het strand lag.
Met het kusthulpverleningsvoertuig (KHV) werd naar de opgegeven plek gereden. Toen het diertje gespot was en de bemanning dichterbij kwam werd duidelijk dat het zeehondje ziek en gewond was.
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
Verander het bedrag met de plus- en minknop om te bekijken wat uw donatie voor de KNRM kan betekenen.
Muts
Muts
Geef een warm hoofd en warme oren cadeau aan een vrijwillige redder!
Schippers van reddingboten hebben jaren ervaring en opleiding. Hun schippersopleiding leert ze nog beter leidinggeven. Investeer in de schippers van de toekomst!
Er zijn meer dan 50 buitenboordmotoren in gebruik op de reddingvloot. Ieder jaar worden er acht vervangen. Wilt u een grote gift doen en daar meer advies over? Neem dan contact met ons op.
Met een deken en een brancard werd het beestje gevangen en in de KHV-truck gelegd. Hierna keerde de truck weer terug naar het reddingstation. Onderweg werd contact opgenomen met de EHBZ en de Haagse dierenambulance, die het zeehondje in het boothuis hebben opgehaald en naar Pieterburen hebben vervoerd.
Mis de boot niet! Schrijf je nu in voor de KNRM nieuwsbrief
Maandelijks houden we je op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en bijzondere acties van de KNRM en onze reddingstations. Je kunt je op ieder moment weer afmelden.