Reddingsdemonstratie SAR Katwijk
Afgelopen zaterdag werd voor de vuurtoren van Katwijk de jaarlijkse reddingsdemonstratie SAR Katwijk gehouden. Gedurende de gehele dag haalden diverse reddingsdiensten alles uit de kast om de bezoekers te tonen wat er mogelijk is op gebied van (zee)reddingen en hulpverleningen.
Ook de reddingboot Paul Johannes en het Kusthulpverleningsvoertuig (KHV) van KNRM reddingstation Noordwijk kwamen gedurende de veiligheidsdag in actie en gaven vlak onder de kust het aanwezige publiek een aantal onvergetelijke reddingsdemonstraties.
De gehele dag werden er op zee, vanuit de lucht en op het land spectaculaire reddingsdemonstraties gegeven. Naast al deze demonstraties was er op de Katwijkse Boulevard veel te zien bij de diverse stands van de verschillende hulpverlenings organisaties.
Deel dit bericht
Noordwijk aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.