Skip to main content

Persoon komt ongelukkig ten val door hond

Datum: zondag 23 april 2023 | Sectie: Noordwijk aan Zee

Zondagmiddag omstreeks 13:50 uur is het kusthulpverleningsvoertuig (KHV) van KNRM station Noordwijk gealarmeerd ter ondersteuning van de ambulancedienst op het strand van Noordwijk. Ter hoogte van de Langevelderslag in Noordwijk was een voetganger door een loslopende hond omver gelopen waardoor de voetganger nog onbekend letsel aan het onderbeen opliep. Het KNRM Kusthulpverleningsvoertuig heeft de ambulancemedewerkers bij strandafrit 27 opgewacht en is daarna naar de opgegeven locatie gereden. De voetganger is ter plaatse gestabiliseerd waarna de voetganger naar de ambulance kon worden overgebracht.

Noordwijk aan Zee

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Download de KNRM Helpt app

MET DE KNRM HELPT APP BEREIKT U ONS ALTIJD EN OVERAL

Met één druk op de knop alarmeert u het dichtstbijzijnde reddingstation. Altijd veilig het water op? Download de KNRM Helpt App.

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!