Grote zoekactie naar stand up paddle boarder Noordwijk
Zondagmiddag omstreeks 16:52u. zijn een groot aantal hulpdiensten gealarmeerd voor een vermiste stand up paddle boarder. Een omstander had een persoon met zijn board ter hoogte van de vuurtoren van Noordwijk de zee in zien gaan en verloor de persoon na enige tijd uit het oog.
Dit gaf de omstander een ongerust gevoel waardoor hij er melding van maakte.
Gezien de serieuze melding, watertemperatuur, schemering en relatief slechte weersomstandigheden alarmeerde de Kustwacht voor de zoekactie een groot aantal hulpdiensten. Zo werden KNRM station Noordwijk, KNRM station Zandvoort, KNRM station Katwijk, De Noordwijkse Reddingsbrigade, Strandpolitie Noordwijk en de NHV/SAR helikopter ingezet.
Rond 18:45u. werd op een parkeerplaats in de buurt van de Noordwijkse vuurtoren een voertuig aangetroffen die gezien zijn surf gerelateerde kenmerken wel eens van de vermiste persoon kon zijn. De politie heeft daarop contact met de eigenaar van het voertuig opgenomen. De eigenaar van het voertuig was zich van geen kwaad bewust en kon de politie bevestigen dat hij met zijn SUP regelmatig grote afstanden aflegt en dit keer van Noordwijk naar Zandvoort was gaan suppen. Hierop werd de zoekactie rond 20:00u. gestaakt en konden alle hulpdiensten retour station.
Deel dit bericht
Noordwijk aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.