Zeiljacht met motorproblemen
Zondagmiddag zijn de reddingboten van KNRM Medemblik uitgevaren voor een zeiljacht met motorproblemen voor de haven van Andijk.
Een mooie zeiltocht op het IJsselmeer eindigde helaas naast reddingboot 't Span van Andijk. In verband met motorstoring kon het zeiljacht niet op eigen kracht de vaste ligplaats in de haven van Andijk bereiken.
Kort na het alarm vanuit het Kustwacht Centrum in Den Helder lag de reddingboot uit Andijk langszij. Reddingboot Bernardine uit Medemblik is ook uitgevaren, maar hoefde niet te assisteren.
Nadat het zeiljacht was afgemeerd door reddingboot 't Span zijn de gegevens opgenomen en kon de reddingboot weer terug naar het reddingsstation.
Tijdstip: 14:240 uur
Wind: Zuid 3 bft
Actie: 64-2018
Deel dit bericht
Medemblik
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.