Hulpverlening via de KNRM helpt app aan zeiljacht met voortstuwingsprobleem

15 september 2018
andijk

Zaterdag aan het begin van de avond is de bemanning van KNRM reddingboot ’t Span uitgevaren op verzoek van de collega’s van Enkhuizen. Die waren op hun beurt in actie na een oproep via de KNRM helpt app vanaf een zeiljacht met motorstoring.

Aanvankelijk was het zeiljacht door reddingboot Watersport op sleep genomen richting de jachthaven van Andijk. Op verzoek van de bemanning van de Watersport werd contact gelegd met KNRM Medemblik met verzoek de sleep halverwege over te nemen.

Word donateur

Wist u dat de KNRM volledig afhankelijk is van donaties?

Sinds 1824 wordt het werk van KNRM mogelijk gemaakt door trouwe en betrokken donateurs, die met donaties, giften, testamenten of legaten de KNRM steunen.

Doneer nu

Reddingboot ’t Span nam de sleep halverwege over en bracht het zeiljacht de jachthaven van Andijk binnen.

Bent u niet in nood maar heeft u wel hulp van de KNRM nodig gebruik dan de gratis KNRM helpt app .

Tijdstip: 19:29 uur
Wind: Zuidwest
Actie: 55-2018

Mis de boot niet!
Schrijf je nu in voor de KNRM nieuwsbrief

Maandelijks houden we je op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en bijzondere acties van de KNRM en onze reddingstations. Je kunt je op ieder moment weer afmelden. 

© 2022 Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij