Skip to main content

Multidisciplinaire samenwerking bij persoon te water in uitwatering

Datum: zaterdag 15 juli 2017 | Sectie: Katwijk aan Zee

Gisteravond is de vrijwillige bemanning van KNRM - Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij station Katwijk gealarmeerd voor een persoon te water.

Naast de bemanning van ons kust hulpverleningsvoertuig waren ook Politie Katwijk , ambulancedienst Hollands-Midden, Brandweer Katwijk en de Katwijkse Reddingsbrigade gealarmeerd. Het slachtoffer was bij aankomst al uit de watering, waarna de diversen hulpverleners zich over het slachtoffer ontfermde.

De bemanning van de kust hv heeft het ambulancepersoneel vervoerd naar het slachtoffer toe. Het slachtoffer is vervolgens met de kust hv vervoerd naar het boothuis en daar overgedragen in de gereedstaande ambulance.

Link naar een filmpje: https://youtu.be/RrQbHms-T64

Foto's: Gert-Jan Onderwater

Deel dit bericht

Katwijk aan Zee

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!