Skip to main content

Zeiljacht met roerproblemen

Datum: donderdag 21 mei 2015 | Sectie: IJmuiden

44 mijl uit

Melding voor een deelnemer aan de Small Shipsrace IJmuiden - Lowestoft. Het betrof een Fox 22 zeilboot van 6, 5 meter, met roerschade. Naar de betreffende positie, 44 mijl uit IJmuiden, gevaren en om 00.20 langszij. Mannetje overgezet en sleepverbinding gemaakt. Om 00.45 koers IJmuiden met een vaart van slechts 5 knopen. Sneller slepen aan dit lichte zeilscheepje Neptunine ging helaas niet, dat had tot schade geleid. Het gevolg was dat de sleep de hele nacht duurde. De volgende morgen rond 08.00 het scheepje in Seaport Marina afgeleverd en vervolgens snel weer naar de steiger gevaren.

De opstappers moesten weer aan het werk. Deze keer zonder welverdiende nachtrust. It’s all in the game.

Deel dit bericht

IJmuiden

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!