Christien gealarmeerd voor duiker in problemem

11 juli 2015

Alarm voor duiker in problemen

Snel naar de steiger, waar we kort op ambulance personeel moesten wachten. Meegedeeld was dat het slachtoffer werd gereanimeerd. Opvang voor de ambulance geregeld en zodra deze aankwam personeel en uitrusting aan boord genomen en onderweg. Waar mogelijk al binnen de haven snel gevaren. Vervolgens in volle vaart richting duikvaartuig Aquila. Onderweg zo veel mogelijk info vergaard. Ook helikopters waren onderweg, waarvan één vanaf het demo terrein bij Katwijk, waar een SAR dag werd georganiseerd.

Net de Eveline boei gepasseerd, werd duidelijk dat de patiënt al door de helikopter van boord was gehaald.

Hierop vaart ingehouden en contact met de Kustwacht gezocht omdat verdere inzet van ons dan niet meer nodig leek. In overleg met de Kustwacht werd de actie beëindigd en konden wij weer terug naar IJmuiden.

Mis de boot niet!
Schrijf je nu in voor de KNRM nieuwsbrief

Maandelijks houden we je op de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en bijzondere acties van de KNRM en onze reddingstations. Je kunt je op ieder moment weer afmelden. 

© 2022 Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij