Skip to main content

Medevac voor Russische zeeman-foto-video

Datum: dinsdag 08 augustus 2017 | Sectie: Hoek van Holland

Dinsdagochtend 08.50 uur gepaged door het Kustwachtcentrum, op de coaster Eems Dart bevind zich een 35-jarige Russische zeeman die naar het ziekenhuis moet voor onderzoek en/of behandeling. Om 10.15 uur werd de patiënt met een taxi naar het Havenziekenhuis vervoerd.

Op verzoek van de KNRM Radio Medische Dienst is dinsdagmorgen een Russische zeeman geëvacueerd. De man had al sinds maandagochtend meer dan 39º koorts en lijkt problemen met zijn gal te hebben. De Eems Dart ligt geankerd nabij de Goeree.

De ‘lopend’ patiënt klimt zelf om 09.45 uur aan boord van de KNRM reddingboot Jeanine Parqui. De terugreis verliep soepel en de Russische patiënt leek zelfs even van zijn pijn verlost. Na aankomst in de Berghaven om 10.15 uur is de man met een taxi naar het Havenziekenhuis in Rotterdam gebracht voor verdere behandeling.

Deel dit bericht

Hoek van Holland

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!