Brand aan boord Stena Transporter
Maandag om 14.15 uur gepaged voor een scheepsbrand aan de slachthuisweg (kade Stena Line). Ter plaatse om 14.30 uur bleek de bewuste brand onder controle.
KNRM reddingstation Hoek van Holland wordt automatisch mee gealarmeerd wanneer er een scheepsbrand is in de Europoort of regio. Vandaag was dat voor brand aan boord van de Stena Transporter die gemeerd aan de kade aan het laden was. Er bleek een vrachtwagen met gassen in brand te staan op het autodek. De lokale brandweer had dit snel onder controle.
De KNRM reddingboot Jeanine Parqui kon niet meer doen dan stand-by liggen op de Waterweg voor het geval iemand te water raakt of springt. Het sein brand meester werd snel na onze aankomst bevestigd zodat we na een praatje weer retour Berghaven konden.
Deel dit bericht
Hoek van Holland
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.