Skip to main content

Hindeloopen Going Strong!

Datum: maandag 26 juli 2021 | Sectie: Hindeloopen

Afgelopen week hebben we flink aan de weg getimmerd.

Behalve een drietal inzetten waarvan twee maal een alarm vanwege een vastgelopen jacht en eenmaal een jacht met motorproblemen, hebben we dinsdag na 2 maanden groot onderhoud Neeltje Struijs teruggekregen. Ook met de boothuisactie loopt het goed. Prima vooruitzichten! 

Hindeloopen: Going strong! ?

Hindeloopen

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Download de KNRM Helpt app

MET DE KNRM HELPT APP BEREIKT U ONS ALTIJD EN OVERAL

Met één druk op de knop alarmeert u het dichtstbijzijnde reddingstation. Altijd veilig het water op? Download de KNRM Helpt App.

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!