Skip to main content

Trouwe donateurs op bezoek.

Datum: zaterdag 11 november 2023 | Sectie: Hindeloopen

Trouwe donateurs van KNRM bezoeken Hindeloopen
60/50 jaar trouw aan een zeewaardig goed doel

Op zaterdag 11 november, exact op de 199e verjaardag van de KNRM de start van ons jubileumjaar, heeft KNRM Station Hindeloopen 3 donateurs van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij ontvangen.  Deze "Redders aan de wal" werden in 1963 of 1973 donateur van de KNRM en zijn ons altijd trouw gebleven

 In een druk bemanningverblijf werden de “zilveren” donateurs ontvangen. Na een kop koffie en oranjekoek werden de zilveren KNRM-spelden uitgereikt door onze voorzitter Gea Wielinga. Behalve het speldje ontvingen ze een persoonlijke brief van de directeur KNRM en het boek: “wie goed doet”.

 Daarna was het tijd om “op het water te gaan”. In drie groepen kregen de donateurs, met hun familieleden, een “reddingbootervaring” op het IJsselmeer. Het was onstuimig & regenachtig, maar dat deed niets onder aan de ervaring om in de Alida te mogen varen. Opgedroogd en wel werd er na-geborreld. Al met al, een geslaagde middag. Op naar een volgend jubileumjaar! 

Deel dit bericht

Hindeloopen

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!