Een drukke zaterdagavond.
Zaterdagavond 26 juni om 18.34 zijn wij opgeroepen om assistentie te verlenen aan een zeiljacht van 15m dat met motorproblemen voor Stavoren lag. Zowel de Alida als Francine Kroesen zijn uitgevaren om de klus te klaren. Nadat het jacht op sleeptouw is genomen hebben we het veilig in de Marina Stavoren afgemeerd.
Een krappe 2 uur later zijn we opnieuw gealarmeerd. Ditmaal een prio 1 Kite-Surfer in problemen. Ook nu weer zijn beide boten uitgevaren op zoek naar een wit-gele kite. Aangekomen bij het Kitesurfstrand Camping Schuilenburg in Hindeloopen waar de surfer zich zou bevinden liep de surfer net het strand op. In overleg met het KWC is besloten de actie af te blazen.
Deel dit bericht
Hindeloopen
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.