Twee wandelaars vast op zandplaat
Twee wandelaars raakten zaterdagmiddag 17 februari rond 14.30 uur in problemen ter hoogte van Baarland. Zij liepen op een zandplaat en raakten ingesloten door het snel opkomende tij.
Daarop zijn de vrijwilligers van KNRM reddingstation Hansweert gealarmeerd. Onderweg werd duidelijk dat één persoon de kant had bereikt. Een wandelaar en hond waren op de zandplaat achter gebleven. Inmiddels waren ook twee ambulances gealarmeerd.
Nog voor de KNRM ter plaatse was bleken ook de tweede wandelaar en de hond de kant te hebben bereikt. Daarmee kwam onze inzet ten einde. MR
Deel dit bericht
Hansweert
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.