KNRM(er) naar de top van de Kilimanjaro
Een beetje KNRM opstapper gaat een uitdaging natuurlijk niet uit de weg. Maar de prestatie van onze opstapper Robbin Wit is toch wel uitzonderlijk.
Hij ging mee op expeditie naar de top van de Kilimanjaro in Tanzania.De Kilimanjaro is met 5895 meter het hoogste punt van Afrika.
Deze expeditie werd georganiseerd door Fit in drie Maanden uit Enkhuizen
Boven aangekomen liet hij trots de KNRM Wimpel wapperen.
Helaas mocht deze wimpel daar niet achterblijven, de berg moet zo schoon en ongerept mogelijk blijven dus alle mee gebracht spullen en afval moet weer mee naar beneden.
Ondertussen is Robbin weer terug in Enkhuizen en is hij alweer mee uitgevaren voor een actie.
Een ware Top Prestatie Robbin !
Deel dit bericht
Enkhuizen
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.