Skip to main content

Brandstof tekort na bezoek aan SAIL

Datum: donderdag 20 augustus 2015 | Sectie: Enkhuizen

De reddingboten van KNRM reddingstation Enkhuizen zijn donderdagavond uitgevaren voor een zeiljacht met een brandstof probleem op het Markermeer.

De familie aan boord van het zeiljacht had deze donderdag een bezoek gebracht aan SAIL Amsterdam. Aan het einde van die mooie dag besluiten zij koers te zetten richting Enkhuizen.

Een halve mijl voor het Naviduct houd plotseling de motor er mee op, men besluit voor anker te gaan waarna zij op zoek gaan naar de oorzaak.

Al snel is het probleem gevonden, ondanks het feit dat de tankmeter nog voldoende brandstof aangeeft is de tank echter tot de laatste druppel leeg….. Er zit niets anders op dan hulp in te roepen via het Kustwachtcentrum

Een kleine twintig minuten later liggen de Enkhuizer reddingboten Watersport en Corrie Dijkstra-van Elk langszij het zeiljacht en werd het op sleep genomen richting jachthaven waar het werd afgemeerd voor de pomp.

Alarm : 19:36 uur Weer : Mooi Zicht : Goed Wind : ZO 3 Actie : 70-2015

Deel dit bericht

Enkhuizen

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!