Zwemmer in problemen bij Hargen
Zondagmiddag krijgen de vrijwilligers van KNRM stations : Egmond & Petten alsmede de reddingbrigades van : Egmond & Schoorl alarm voor een zwemmer in problemen voor de kust van Hargen.
De melder ziet een luchtbed afdrijven maar er is onbekend of er iemand op het luchtbed zit. Gezien de zeewater temperatuur van zo'n 8 graden is haast geboden.
Als de reddingboten van Egmond (Adriaan Hendrik) en Petten (Dolfijn) ter plaatse zijn is het luchtbed redelijk snel gevonden, de Dolfijn neemt het luchtbed aanboord.
De reddingsbrigade van Schoorl staat inmiddels bij de melder, aan de hand van vorm en kleur wordt bepaald dat het om het bewuste luchtbed gaat en dat er niemand op heeft gezetten.
Na overleg met het Kustwacht Centrum is het einde actie en keren alle eenheden retour station.
inzet : 2019/04
Deel dit bericht
Egmond aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.