Zoekactie voor Egmondse kust
Woensdag avond zijn de lifeguards van de Egmondse Reddingsbrigade gealarmeerd voor een mogelijke vermissing in de zee ter hoogte van strandpaviljoen Nautilus. Direct is opgeschaald waardoor een grootscheepse zoekactie voor de kust heeft plaats gevonden.
Om 20:50 heeft de Egmondse Reddingsbrigade een melding ontvangen van een mogelijk vermiste zwemmer in zee. Direct wordt door de dienstdoende lifeguards actie ondernomen en opgeschaald waardoor ook de KNRM en buurt brigades worden gealarmeerd.
Na een zoekactie van zo’n drie uur het wordt de actie afgeblazen. Er is tot op heden niks aangetroffen.
Deelnemende eenheden/instanties :
- KNRM Egmond
- KNRM Petten
- KNRM Wijk aan Zee
- Reddingsbrigade Egmond
- Reddingsbrigade Castricum
- Politie
- Ambulancedienst Witte Kruis
- Lifliner 1
- Nederlandse Kustwacht
- Meldkamer Noord Holland
inzet : 2019/12
Deel dit bericht
Egmond aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.