Jongedame veilig aangetroffen
- 8 juli 2023
Jongedame na uitgebreide zoekactie in goede gezondheid gevonden.
Zaterdagmiddag krijgt de vrijwillige bemanning van de KNRM stations Wijk aan Zee & Egmond aan Zee alarm voor een vermissing voor de kust van Wijk aan Zee. De vrijwilligers van de Reddingsbrigade Wijk aan Zee zijn dan al enige tijd aan het zoeken.
Ondanks dat het erg druk is op strand is de reddingboot Adriaan Hendrik binnen 15 minuten onderweg naar Wijk aan Zee. Aangekomen in het zoekgebied voegt de Adriaan Hendrik zich bij de reddingboot Donateur (Wijk aan Zee).
Word donateur
DANKZIJ ONZE VELE DONATEURS
Sinds 1824 wordt het werk van KNRM mogelijk gemaakt door trouwe en betrokken donateurs, die met donaties, giften, testamenten of legaten de KNRM steunen.
Doneer nu
De beide Kusthulpverleningsvoertuigen (KHV) assisteren Reddingsbriade Wijk aan Zee vanaf het strand.
Op zee voegen de reddingboten van : IJmuiden, Zandvoort & Noordwijk zich bij de varende eenheden, vanuit de lucht geassisteerd door de Kustwacht Helikopter.
Omstreeks 18.30 uur komt het verlossende bericht, de jongedame is veilig aangetroffen. Hierop wordt de zoekactie beëindigd en keren alle eenheden retour station.