Skip to main content

Zeiljachtje in de problemen nabij Campen (D).

Datum: vrijdag 22 juni 2018 | Sectie: Eemshaven

Nabij Campen, vlak voor de Duitse kust raakte vrijdagavond een zeiljachtje aan de grond. De Duitse brandweer was uitgerukt om vanaf de wal hulp te bieden maar het lukte hen niet om het jachtje daar weg te krijgen.

Op verzoek van Bremen Rescue werden wij om 20.15 uur door de Nederlandse Kustwacht gealarmeerd. Het was afgaand water en wij vermoedden dat ook wij weinig voor het zeiljachtje zouden kunnen betekenen. Toch voeren we uit ...om de situatie ter plekke te beoordelen. Onze vermoedens werden bevestigd; het was onmogelijk om in de buurt van het jachtje te komen.

Na overleg met het Kustwachtcentrum en Bremen Rescue besloten we weer terug te gaan naar het reddingstation. Het zeiljachtje achterlatend in afwachting van hoogwater. De Duitse brandweer heeft het zeiljachtje zaterdagochtend bij opkomend water uiteindelijk los weten te krijgen.

Deel dit bericht

Eemshaven

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!