Zeiljacht met motorproblemen
Zondag 31 juli heeft de bemanning van reddingboot Zeemanshoop hulp verleend aan een zeiljacht met motorproblemen. Ter hoogte van vuurtoren Nieuwe Sluis heeft reddingboot Zeemanshoop het jacht op sleep genomen en afgemeerd in de jachthaven van Breskens.
Zondagmorgen 31 juli om 10:44 uur wordt de dienstdoende schipper gealarmeerd nadat de schipper van een zeiljacht contact opgenomen heeft via het KNRM Helpt Assistentie Centrum (KAC). Hij heeft motorstoring en wil graag hulp.
Het KAC heeft de schipper van het zeiljacht geadviseerd door te zeilen richting Breskens. Ter hoogte van de vuurtoren is het jacht op sleep genomen door de reddingboot, waarna het jacht bij de haven langszij genomen is en daarna veilig afgemeerd is in de jachthaven.
Vervuilde brandstof is de vermoedelijke oorzaak van de motorproblemen.
Tijdstip alarm: 10:44 uur
Wind: Zuidwest Bft. 5
Zicht: Goed
Deel dit bericht
Breskens
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Jouw donatie maakt het verschil
Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.
Samen redden we levens.