Motorstoring voor Vlissingen
Donderdagavond is de Zeemanshoop gealarmeerd door het KNRM Assistentie Centrum. Een zeiljacht onder zeil kreeg haar motor niet meer aan de praat. De bemanning hebben het jacht veilig naar de Buitenhaven van Vlissingen gesleept en daar afgemeerd.
Donderdagavond was een zeiljacht onderweg naar de haven van Wolphaartsdijk na een lange zeiltocht en besloot op de Westerschelde de motor bij te zetten. Deze weigerde echter dienst waarna de zeiler besloot om contact op te nemen met het KNRM Assistentie Centrum (KAC) middels de "KNRM Helpt App".
Het KAC alarmeerde vervolgens de bemanning van de Zeemanshoop voor een "P2 Maritieme hulpverlening". De Zeemanshoop zette koers naar het jacht wat inmiddels nog onder zeil voor Vlissingen voer.
Ter plaatse werden twee opstappers overgezet samen met iemand van de bemanning van het jacht werd de sleepverbinding gemaakt om vervolgens koers te zetten richting de Buitenhaven van Vlissingen. Hier is het jacht veilig afgemeerd waarna de bemanning en de Zeemanshoop weer retour station konden.
Tijdstip alarm: 20:41 uur
Wind: Zuid-West 4 Bft.
Zicht: Matig
Deel dit bericht
Breskens
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.