Skip to main content

Jacht in problemen bij Nolleplaat

Datum: vrijdag 03 februari 2017 | Sectie: Breskens

Reddingboot Zeemanshoop is vrijdagmiddag uitgerukt voor een jacht in problemen op de Westerschelde. Het jacht is door een tender van Multraship naar Breskens gebracht.

Viskotter SCH 18 ziet dat er onder de Nolleplaat voor Vlissingen een jacht in de problemen is en maakt hier melding van. De Nederlandse Kustwacht alarmeert de reddingboot van Breskens.

Wanneer even later reddingboot Zeemanshoop uitvaart, blijkt dat de Patrol van Multraship reeds ter plaatse is. Op vraag van de Kustwacht wordt toch even doorgevaren naar het jacht.

Als bij aankomst blijkt dat alles in orde is, gaat de Zeemanshoop retour.

Tijdstip alarm: 15:20 uur
Wind: Zuid-Oost 4 Bft.
Zicht: Goed

Deel dit bericht

Breskens

Gerelateerd nieuws

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Jouw donatie maakt het verschil

Jouw steun zorgt voor goed opgeleide vrijwilligers, betrouwbare reddingboten en veilige inzetten.

Samen redden we levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Blijf hier op de hoogte!