Doop jacht wordt mooie gift voor KNRM
KNRM Breskens heeft vrijdag een mooie gift in ontvangst mogen nemen. De familie Adriaansens schonk 510 euro aan het reddingstation.
Een tijdje geleden werd het nieuwe motorjacht van Paul en Nadine Adriaansens opgeleverd door de werf. Omdat zij de KNRM een warm hart toedragen hadden ze aan alle gasten van de doopplechtigheid gevraagd om geen cadeaus te geven, maar in plaats daarvan een gift voor de reddingmaatschappij te doen.
Vandaag kwam de familie Adriaansens langs op het reddingstation om de opbrengst te overhandigen. Onze secretaris, Peter van de Velde, mocht namen ons reddingstation € 510,- in ontvangst nemen.
KNRM Breskens bedankt Paul en Nadine Adriaansens voor deze mooie gift en wensen hun veel veilige zeemijlen met hun nieuwe motorjacht 4 Sea Sons.
Deel dit bericht
Breskens
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.