Anker muurvast bij Nummer Eén
De reddingboot van Breskens is dinsdagnamiddag uitgevaren ter assistentie van een motorboot met vastzittend anker. Het anker is losgeknipt, waarna de motorboot haar reis kon vervolgen.
Een Belgische motorboot met twee opvarenden is dinsdag tijdens hun vaartocht voor anker gegaan tegenaan het voorland bij Nummer Eén. Wanneer ze hun reis willen vervolgen krijgen ze het anker met geen mogelijkheid los. Pogingen om het los te varen zijn ook geen succes. Ze besluiten daarom op hulp in te roepen.
Reddingboot Zeemanshoop is snel ter plaatse. Er wordt een opstapper overgezet welke met een grote knipschaar de ankerketting doorknipt.
De opvarenden zijn dankbaar voor de geboden hulp en kunnen hun weg vervolgen. De reddingboot gaat retour naar Breskens.
Tijdstip alarm: 17:32 uur
Wind: Noord 2 Bft.
Zicht: Goed
Deel dit bericht
Breskens
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.