Skip to main content

Wie ontwerpt de boten van de KNRM?

Bemanningslid Thijs Veenstra laat de kijker in een serie vlogs kennismaken met het werk van de KNRM door antwoord te geven op vragen die er zijn over de KNRM. Dit keer gaat Thijs op zoek naar het antwoord op de vraag "Wie ontwerpt de boten van de KNRM?"

Verschillende soort boten

De KNRM heeft heel veel verschillende boten. Ze zijn allemaal anders gebouwd en hebben andere afmetingen. Elke boot heeft zijn eigen historie. Bekijk via onderstaande button welke boten de KNRM allemaal heeft en wat hun verhaal is.

Uitvaren met windkracht 7

Dit keer gaat Thijs op bezoek bij reddingstation IJmuiden waar een historische boot naast de meest moderne reddingboot naast elkaar liggen. Hij zoekt in deze vlog antwoord op de vraag: "Wie ontwerpt de boten van de KNRM?"

Terwijl Thijs het station in IJmuiden bezoekt is het windkracht 7. Dus de schipper heeft hem al gewaarschuwd voor golven van 3,5 tot wel 7 meter. Weet Thijs zeker dat hij mee uit wil varen met de Nh1816? Bekijk de vlog om te zien of Thijs antwoord krijgt op zijn vraag.

Deel dit bericht

Gerelateerde blogs

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!