Skip to main content

1938

De Scheveningse bevolking was vol trots toen de reddingboot Zeemanshoop boot in 1938 voor het oog van honderden toeschouwers een spectaculaire verrichtte voor de logger Maarten (SCH102). In stormachtig weer haalde de Zeemanshoop, met schipper Martinus Johannes Bruin aan het roer, negen opvarenden van het vissersvaartuig. Voor het oog van de camera voltrok zich deze ramp, die aan drie vissers het leven kostte. Lees er hier meer over.

1938 t 1938 t2

KNRM reddingstation Scheveningen

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Word donateur

Dit betekent je donatie voor de knrm

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.

Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.

Met jouw steun redden wij levens.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!