Skip to main content

Snelle RIB vastgelopen in het Amsteldiep

Datum: dinsdag 09 juni 2015 | Sectie: De Cocksdorp - Texel

Gistermiddag rond 16.00 uur heeft de Cornelis Dito hulp verleend aan een snelle RIB die was vastgelopen in het Amsteldiep.

i.v.m. laagwater konden we s' avonds om 23.00 uur pas terug komen om de RIB met een sleeplijn van 200 meter los te trekken. Rond 18.00 uur hebben de reddingboten Cornelis Dito en Zalm het zeiljacht Hira die met roer problemen in het Molgengat lag op sleep naar Oudeschild gebracht. Ze werden ondersteund door de huismus van dit zeilschip.

De Cocksdorp - Texel

Gerelateerd nieuws

Nieuwsbrief

ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?

Download de KNRM Helpt app

MET DE KNRM HELPT APP BEREIKT U ONS ALTIJD EN OVERAL

Met één druk op de knop alarmeert u het dichtstbijzijnde reddingstation. Altijd veilig het water op? Download de KNRM Helpt App.

Word donateur

DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM

De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.

Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en brengen we de uitrusting van onze redders op orde.

Deel dit bericht

BLIJF OP DE HOOGTE VAN ONS REDDINGWERK & SCHRIJF JE NU IN!

We houden je via e-mail en de KNRM-nieuwsbrief op de hoogte van actuele reddingacties, ontwikkelingen, bijzondere evenementen, acties en nieuws van onze reddingstations.

Schrijf je nu in!