Inzet KHV op eerste paasdag
Op eerste paasdag omstreeks 14:45u. is het kusthulpverleningsvoertuig (KHV) van KNRM station Noordwijk gealarmeerd ter assistentie van de ambulancedienst in het noordelijk duingebied van Noordwijk.
Boven op een duintop had een persoon zich geblesseerd waardoor de persoon zijn weg niet meer kon vervolgen. Gezien de locatie op moeilijk begaanbaar terrein werd ook het KNRM kusthulpverleningsvoertuig mee gealarmeerd. De ambulance medewerkers hebben de persoon ter plaatse onderzocht waarna vervoer door de ambulance niet nodig bleek. Het KNRM kusthulpverleningsvoertuig is met de persoon uit het duingebied gereden en heeft de persoon bij een eigen voertuig afgezet. Familie van de persoon heeft de persoon daarna naar de huisartsenpost overgebracht.
Deel dit bericht
Noordwijk aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
DIT BETEKENT UW DONATIE VOOR DE KNRM
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Daarom is jouw bijdrage zo belangrijk.
Met jouw hulp leiden we vrijwilligers op, onderhouden en bouwen we reddingboten en houden we de uitrusting van onze redders op orde.