Beenletsel na partij strandvoetbal
Zaterdagmiddag omstreeks 17:15 uur is het kusthulpverleningsvoertuig van KNRM Noordwijk aan Zee ingezet ter assistentie van de ambulancedienst op het strand van Noordwijk.
Ter hoogte van Beachclub Nomade aan de Koningin Wilhelmina Boulevard was een man tijdens het voetballen ongelukkig ten val gekomen waarbij de man letsel aan het bovenbeen heeft opgelopen.
De Noordwijkse Reddingsbrigade was als eerste hulpdienst ter plaatse en heeft zich over het slachtoffer ontfermt. Het KNRM-kusthulpverleningsvoertuig heeft de ambulancemedewerkers met hun materieel bij strandafrit 10 opgehaald en is naar de opgegeven locatie gereden.
De man is ter plaatse gestabiliseerd en doormiddel van het KNRM-kusthulpverleningsvoertuig naar de ambulance vervoerd. De ambulance heeft de man naar het ziekenhuis overgebracht.
Deel dit bericht
Noordwijk aan Zee
Gerelateerd nieuws
ALTIJD ALS EERSTE OP DE HOOGTE VAN HET LAATSTE NIEUWS?
Word donateur
Dit betekent je donatie voor de knrm
De KNRM is een goed doel. We ontvangen geen subsidie van de overheid. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken.
Dankzij jouw bijdrage leiden we vrijwilligers op, bouwen en onderhouden we reddingboten en zorgen we dat onze redders onder alle omstandigheden veilig en goed uitgerust uitvaren.
Met jouw steun redden wij levens.